Menedżer ds. Marketingu treści (m / f / d)

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    € 3.500 - € 6.000
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Opublikowano:
    5 lata temu
  • Kategoria:
    Badania i rozwój
  • Termin ostateczny:
    26 kwietnia 2019
  • Języki:
    angielski, niemiecki

Dortmund (pełny etat), teraz

Dzięki naszej platformie cyfrowej doświadczenia FirstSpirit umożliwiamy firmom komunikowanie się z klientami w innowacyjny i spersonalizowany sposób. Treść może być tworzona i przetwarzana w czasie rzeczywistym konsekwentnie i kontekstowo we wszystkich kanałach i wszystkich punktach kontaktowych podczas podróży klienta.

Marketing – Chcesz aktywnie kształtować swoją karierę? Szukamy ambitnych specjalistów w dziedzinie komunikacji technicznej i pisania, którzy chcą coś zmienić. Wykorzystaj swoją pasję do zarządzania treścią, marketingu online, e-commerce i cyfrowych doświadczeń! Jako część międzynarodowego zespołu, chcesz rozwijać marketing produktów ze swoją wiedzą?

Następnie przyjdź do nas jako Content Marketing Manager (m / w / d)!

Oto twoje zadania:

  • Rozumiesz potrzeby decydentów i wpływowych osób w naszym segmencie rynku (np. Produkcja, e-handel, bankowość / ubezpieczenia / finanse) i rozumiesz, jakiego rodzaju treści nasi klienci potrzebują, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat cyfrowych doświadczeń i technologii CMS
  • Będziesz rozwijać głębokie zrozumienie rynków CMS i DXP, a także krajobrazu konkurencyjnego
  • Tworzysz kampanie tekstowe i treściowe na tematy techniczne i przygotowujesz je dla naszych grup docelowych, w ścisłej współpracy z naszymi zespołami technicznymi
  • Opracowujesz unikalne kreatywne treści i formaty dostawy we współpracy z całym zespołem marketingowym
  • Piszesz teksty do informacji o firmie i produktach dla różnych kanałów w oparciu o wywiady z wewnętrznymi kolegami i osobami zewnętrznymi
  • Koncentrujesz się na korzyściach naszych klientów i partnerów, a także na ukierunkowanym rozmieszczeniu funkcji różnicowania

To jest twój profil:

  • Masz już co najmniej 3-5 lat doświadczenia w tworzeniu treści, najlepiej w zarządzaniu treścią lub środowiskach e-commerce
  • Jesteś w stanie kompleksowo przetwarzać złożone relacje dla różnych grup docelowych
  • W ramach zespołu niemiecko-angielskiego nie ma problemu z komunikacją werbalną i pisemną zarówno w języku niemieckim, jak i angielskim
  • Chętnie angażujesz się w rynek WCM i kierujesz się bieżącymi trendami, aby pomóc kolegom analizować trendy biznesowe, rynkowe i konkurencyjne

Możesz oczekiwać na to w e-Spirit AG:

  • Maksymalna samodzielna praca przy utrzymaniu kontaktu z silnym zespołem, który wspiera Cię w razie potrzeby.
  • Trudne projekty w dynamicznym środowisku.
  • Płaskie hierarchie, krótkie ścieżki decyzyjne i otwarta komunikacja.
  • Duże możliwości działania i projektowania dla własnych pomysłów.

lokalizacja

Ta oferta pracy jest nieaktualna.

UKŁAD

KOLOR PRÓBNY

Please read our documentation file to know how to change colors as you want

KOLOR TŁA

TEKSTURA TŁA