Kierownik IT

  • Lokalizacja
  • Wynagrodzenie:
    1 zł - 2 zł
  • Typ pracy:
    Pełny etat
  • Opublikowano:
    5 lata temu
  • Kategoria:
    IT - Rozwój oprogramowania
  • Termin ostateczny:
    26 kwietnia 2019
  • Języki:
    polski
WARS S.A. to firma usługowa istniejąca na rynku przewozów pasażerskich od 1948 roku. Obsługujemy podróżnych w wagonach restauracyjnych, barowych, sypialnych i z miejscami do leżenia i Minibarach, świadcząc usługi gastronomiczne i hotelowe w pociągach. WARS S.A. tworzy zespół doświadczonych ludzi, z doskonałą znajomością usług hotelarsko-gastronomicznych i zamiłowaniem do podróży.
Firma WARS S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • koordynowanie wszystkich prac dotyczących obszaru IT w Spółce,
  • udział w tworzeniu strategii IT,
  • opracowywanie i nadzór nad realizacją budżetu IT,
  • nadzór nad infrastrukturą IT – zapewnienie bezpieczeństwa danych, prawidłowego działania i dostępności infrastruktury IT oraz systemów informatycznych działających w centrali i oddziałach Spółki,
  • opracowywanie wewnętrznych procedur i procesów w obszarze IT,
  • zarządzanie projektami i wdrożeniami systemów informatycznych,
  • proponowanie nowych rozwiązań IT oraz realizację projektów usprawniających funkcjonowanie Spółki,
  • zarządzanie dostawcami IT,
  • negocjowanie umów i kontraktów z firmami zewnętrznymi.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne),
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w zarządzaniu dostawcami zewnętrznymi (m.in. w rozliczaniu dostawców ze świadczonych usług na podstawie umów SLA),
  • umiejętność zarządzania projektami i usługami IT,
  • znajomość ITIL, Prince2,
  • wiedza z zakresu technologii, infrastruktury oraz systemów IT,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność,
  • proaktywna postawa,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość systemów ERP,
  • certyfikat z zarządzania projektami Prince2,
  • certyfikat ITIL.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • 50 % dofinansowanie do dojazdów do pracy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę sportową,
  • kasę zapomogowo-pożyczkową,
  • premie motywacyjne,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
kontakt@goldbalance.pl

W temacie maila proszę wpisać „Kierownik IT”

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WARS S.A. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Kierownika IT. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.”
W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest WARS S.A. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Chłopickiego 53, 04-275 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:0000029621, posiadająca REGON:000127479, NIP: 5250000222.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, nie dłużej jednak niż przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia dokumentów.
W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych.
W przypadku przetwarzania danych osobowych w sposób naruszający przepisy RODO, podmiotowi danych przysługuje również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

lokalizacja

Ta oferta pracy jest nieaktualna.

UKŁAD

KOLOR PRÓBNY

Please read our documentation file to know how to change colors as you want

KOLOR TŁA

TEKSTURA TŁA